Uuden muotoilun yhdistys | Joulumarket 16.12. klo 11-17 Logomossa
22698
post-template-default,single,single-post,postid-22698,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-2.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Joulumarket 16.12. klo 11-17 Logomossa

Joulumarket 16.12. klo 11-17 Logomossa

Perinteinen Uuden Muotoilun Joulumarket 16.12. klo 11-17  Logomoss.

Mukana jälleen suomalaisen muotoilun huiput ja nousevat tähdet. Tarjolla on kattava valikoima sisustusta, asusteita, koruja, vaatteita ja taidetta lähes 60 designmerkiltä. Paikalla tietysti myös Uuden muotoilun yhdistys, jonka pisteeltä löydät suositut Varför Paris- tuotteet!

Tervetuloa tekemään uniikkeja joululahjaostoksia tai löytämään kaunista kotimaista designia itselle tai kotiin!

Mukana Uuden Muotoilun Joulumarketissa:

1kertaa2 www.1kertaa2.com
art & design rannveig www.rannveig.fi
Ateljee Agami & Butik www.ateljeeagami.fi
be&liv www.beandliv.com
Belightful Design www.belightfuldesign.com
ButoniDesign www.butonidesign.com
Dusty www.dusty.fi
Etana Editions etanaeditions.com
Everyday Design www.everydaydesign.fi
Gina Bulgamin Jewellery & Design www.ginabulgamin.com
HALDIN www.haldin.fi
handmade by KOTONA sisustus www.handmadebykotona.com
Hanna Konola www.hannakonola.com
HERMANDIA Collection www.hermandia.fi
Hookoohoo design www.hookoohoo.fi
Imageroad www.imageroad.fi
Jatuli www.jatuli.com
Joutomaa madeby.fi/designers/shop/joutomaa
Kauneve www.kauneve.com
Keli www.keliclothing.fi
Klo Design www.klodesign.fi
KUI Design www.kuidesign.fi
KUKUTI mini concept store www.kukuti.fi
Kuviokioski www.kuviokioski.com
LIIA Jewellery www.LIIA.fi
Lil Jo & Vilja www.liljovilja.fi
M A M A k o r u www.mamakoru.fi
Maanantaimalli www.maanantaimalli.fi
Mary a. jalava www.maryajalava.com
Mayn www.mayn.fi
mooncake www.mooncake.fi
Mori Collective www.moricollective.com
MOSH Jewelry www.moshjewelry.fi
moumou DESIGN www.moumoudesign.com
Muotoiluhuone TUOKIO www.kauppatuokio.fi
MuotoMyrsky www.muotomyrsky.com
Myssyfarmi www.myssyfarmi.fi
niinmun´design www.niinmun.fi
NOUKI www.nouki.fi
Onemanband OMB www.omb.fi
Pauliina Rundgren HandiCrafts www.prhandicrafts.fi
PIHKA collection www.pihkacollection.fi
PUF + TOMI pufplustomi.com
Punainen Norsu www.punainennorsu.com
Puputti design www.puputtidesign.fi
Salmiak Studio www.salmiakstudio.fi
Studio Arto Halmetoja www.wood.fi
Taival www.taivalclothing.com
Teemu Järvi Illustrations www.teemujarvi.com
Teija Helin Design www.teijahelin.fi
TillaPallo www.tillapallo.com
Tonfisk Design ja Kotonadesign www.tonfisk-design.fi www.kotonadesign.fi
Tuffanpuulelut www.tuffanpuulelut.fi
Valona www.valona.fi
Verso Design www.versodesign.fi
Vesa Aaltonen www.holvi.com/shop/aaltonenvesa

–  – –

Lisätietoja:

Annukka Toivonen
tuottaja

Uuden Muotoilun Yhdistys ry – Föreningen för ny design rf
+35840 547 0277

www.uudenmuotoilunyhdistys.fi

tuottaja@uudenmuotoilunyhdistys.fi